Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai:

1. Ar bunkeryje šalta?

2. Kokius renginius siūlote?

3. Kaip galima sudalyvauti renginiuose?

4. Ką siūlote moksleiviams?

5. Kiek kainuoja užsakyti renginį?

6. Nuo kokio amžiaus galima dalyvauti renginiuose?

7. Ar bunkeryje renginio metu galima fotografuoti?

8.  Kaip apsiauti atvykstant į bunkerį?

9. Kaip mus rasti?

Atsakymai:

1. Bunkeryje visus metus temperatūra yra tokia pati – apie +8 C. Atvykę į renginį būsite apvilkti sovietinėmis šimtasiūlėmis, taigi tikrai nesušalsite.

2. Siūlome trijų tipų renginius:

1984. IŠGYVENIMO DRAMA SOVIETINIAME BUNKERYJE – spektaklis, kurio metu tampate SSRS piliečiu.

Trukmė – 3 val su specapranga, 6 aktoriais ir šunimi , spec. pažymėjimu, dovanėle iš sovietinės parduotuvės ir karštais sovietiniais pietumis

EKSKURSIJA POŽEMINIAME SOCIALIZMO MUZIEJUJE. (tiktai su gidu)

Trukmė – 1,5 val su spec. apranga ir sovietiniais pavakariais

1984. EDUKACINIS SPEKTAKLIS- EKSKURSIJA – programa skirta moksleiviams (išgyvenimo dramos supaprastintas variantas su spec. apranga, spec. pažymėjimu ir sovietiniais pavakariais).

3. Sudalyvauti renginyje galima dviem būdais:

Įsigyti bilietą bilietai.lt atstovybėje ar dovanų kuponą mūsų tinklapyje arba per Laisvalaikio dovanas ir atvykti į paskelbtą renginį.

Užsakyti privatų renginį – ekskursiją arba Išgyvenimo dramą (data ir laikas sutartiniai). Po renginių galimas pratęsimas bunkerio valgykloje. Užsakymai priimami telefonu +370 614 48798 arba el. paštu bunkeris.info@gmail.com .

4. Moksleiviams siūlome specialią edukacinę programą “1984. Edukacinis Spektaklis-Ekskursija”. Tai yra renginys – gyva istorijos pamoka, kurios metu moksleiviai tampa SSRS piliečiais.  Dėl atvykimo datos ir laiko kreiptis telefonu +370 614 48798 arba el. paštu bunkeris.info@gmail.com.

5. Renginio kainos priklauso nuo renginio, kuriame norite dalyvauti: daugiau informacijos +370 614 48798;

Edukacinis Spektaklis-Ekskursija” dalyvauti galima asmenims sulaukusiems 14 metų. Ekskursijoje Požeminiame Socializmo Muziejuje dalyvių amžius neribojamas.

7. Ekskursija požeminiame socializmo muziejuje – galima fotografuoti viso renginio metu.

Išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje arba Eksursija-spektaklis moksleiviams : fotografuoti galima pradžioje ir per paskutines kelias veiksmo bunkeryje scenas. Grupei užsakius renginį į bunkerį leidžiama įnešti vieną foto- arba videokamerą.

8. Apsiaukite patogiais batais (ne aukštakulniais)

9. Bunkeris yra Nemenčinės miškuose, 25 km nuo Vilniaus. Važiuoti iš Vilniaus keliu Vilnius-Švenčionys (A102)iki Nemenčinės. Nemenčinėje – pirmas posūkis į dešinę (ties kryžiumi, rodyklė Bezdonys, Buivydžiai, Punžionys). Tuomet tiesiai 4,5 km iki mėlyno kelio ženlo kairėje pusėje “Naujasodė 0,2”, čia pasukę rasite mus.